Agronom-Principal | Visoca r-nul. Soroca

Agrostoc
Oraș: Soroca
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerinte:

Studii agricole specializate in domeniu sau experienţă de lucru minim 2 ani
Cunoștințe tehnice în utilizarea echipamentelor de prelucrare a solului și a recoltei
Seriozitate, punctualitate, responsabilitate, loialitate, operativitate, concentrare spre rezultat
Permis de conducere categoria B

Responsabilitati:

Sa dezvolte şi să îmbunătăţească tehnologiile utilizate
Sa asigure elaborarea schemei de lucru pentru lucrari agricole de ȋntretinere
Sa ofere consultanta de specialitate
Sa verifice indeplinirea sarcinilor de catre oamenii din subordine
Sa administreze terenurile si productia agricola

Oferta:

Salariu fix competitiv + bonus
Automobil de serviciu convorbiri telefonice asigurate
Activitate interesantă si motivantă
Posibiliatatea de a participa la tringuri de perfecționare cunostintelor

Candidații interesați să ne cunoască sunt rugați să ne transmită CV-ul la adresa: corina.juncu@agrostoc.md sau sa ne apeleze la nr. de telefon 060302766. E-mail: corina.juncu@agrostoc.md
Telefon: 060302766
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide