Căutăm un designer mobilă

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 15000 Până la 30000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Căutăm un Designer Mobilă talentat și profesionist pentru a lucra cu programul nostru intern de design și pentru a interacționa direct cu clienții. Acest rol esențial implică realizarea design-urilor personalizate, consultarea clienților.

Responsabilități principale:

Crearea de design-uri personalizate pentru mobilier utilizând programul nostru intern.
Consultarea clienților pentru a înțelege nevoile și preferințele lor.
Realizarea și încheierea vânzărilor.
Utilizarea CRM-ului pentru a gestiona relațiile cu clienții.
Asigurarea unui serviciu excelent pentru clienți și menținerea unei comunicări eficiente.
Colaborarea cu echipa pentru a asigura satisfacția clienților și succesul proiectelor.
Cerințe:

Studii tehnice: Cunoștințele în domeniul designului de mobilă reprezintă un avantaj.
Abilități de comunicare.
Capacitatea de a respecta programul și termenele limită.
Beneficii:

Salariu atractiv: Salariul 15000 MDL + procente din vânzări.( Vei avea ocazia să crești la salarii de peste 30 de mii)
Program de lucru: Luni - Vineri, 10:00 - 19:00;
Oferim programe de formare pentru a te ajuta să te perfecționezi și să crești în cadrul companiei.

Nu ar de telefon : 0 (68) 885588
Osis Mall
Telefon:
+373 606 63 448
Persoana de contact:
Елена
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide