Controlor Calitate

Puratos
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Pregătire și experiență:

Cunoștințe în domeniul industriei alimentare prezintă un avantaj;
Abilitatea de a învăța ușor și de a implimenta cunoștințele acumulate în practică;
Abilități de lucru cu PC (Excel, MS Office, Outlook, Internet)
Cunoaşterea limbii engleze nivel mediu;
Cunoștinte în domeniul asigurarii calitatii HACCP, ISO 22000, FSSC 22000.

Responsabilități:

Verificarea calității materiei prime și a produselor finite prin teste specifice;
Identificarea abaterilor de la specificații tehnice ale fiecărui produs și raportarea acestora;
Participarea la identificarea, implementarea și actualizarea proceselor aferente sistemului de management al calității;
Participarea la evaluarea și soluționarea reclamațiilor;
Participarea la efectuarea auditurilor interne și de certificare.

Aptitudini și competențe:

Capacitatea de realizare la timp a atribuțiilor stabilite;
Abilitatea de a lucra eficient în echipă;
Persoana bine organizată și atentă la detalii;
Corectitudine, tenacitate, seriozitate;
Comunicativitate, spirit de inițiativă, perseverență.

Compania oferă:

Lucru într-un laborator dotat;
Oportunități de dezvoltare profesională;
Pachet social complet;
Grafic de lucru full-time 8:00-17:00 (sîmbăta / duminica zile de odihnă);
Posibilitate de a face parte dintr-o echipă tînără și creativă;
Salariu motivant și oferit la timp.

Persoanele care corespund cerințelor date sunt rugate să expedieze CV-ul cu fotografie la adresa de email: aghinjul@puratos.com.
aghinjul@puratos.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide