Diriginte de șantier (прораб)

PAINT SERVICE №10665266, 20 octombrie 2021
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania PAINT SERVICE S.R.L. își lărgește echipa și este în cautarea unui DIRIGINTE DE ȘANTIER. Suntem o Companie tânără, care am crescut vertiginos datorită sârguinței si profesionalizmului membrilor echipei. Activitatea companiei ține de prestarea serviciilor în domeniul construcției și comerțul materialelor de construcție. Pentru informații detaliate accesați pagina web www.paint.md
Diriginte de șantier
Beneficii pentru personalul companiei:
- Remunerare motivantă
- Pachet social integral
- Climat de lucru plăcut
- Perspective de viitor atrăgătoare
- Premii in dependență de rezultate
Responsabilități:
- Să organizeze activitatea de producere şi administrativă a construcţiei;
- Să asigure efectuarea sarcinilor de producere, darea în exploatare a construcţiei în termenii stabiliţi,
- Să asigure respectarea etapelor tehnologice de efectuare a lucrărilor pe şantier
- Să întocmească cererea utilajului de construcţii, transportului, metodelor de mecanizare, detaliilor, uneltelor şi să asigure folosirea eficientă a acestora;
- Să ducă evidenţa lucrărilor efectuate, să întocmească documentaţia tehnică;
- ținerea evidenței lucrărilor executate, elaborarea documentației tehnice;
- organizarea șantierelor de construcții si conducerea echipelor de muncitori;
- asigurarea respectării termenelor și calității lucrărilor de construcții;
- responsabil, punctual, dinamic.
Cerințe:
- Certificat de atestare — obligatoriu
- Orice studii în domeniu construcției
- Experienţă de muncă în funcţia de Diriginte de șantier
- Cunoașterea calculatorului
- Limbile posedate- Româna și Rusă
Salariul se negociază în rezultatul interviului

CALITĂȚI PERSONALE:
- Responsabil, spirit de echipa, inițiativă;
- Capacitate de analiză și sinteză;
- Atent la cele mai mici detalii;
- Onest și integru;
- Bine educat.

ПРОРАБ
Преимущества для сотрудников компании:
- Мотивирующее вознаграждение
- Интегральный соцпакет
- Приятный рабочий климат
- Привлекательные перспективы на будущее
- Призы в зависимости от результатов
Обязанности:
- организовать производственную и управленческую деятельность строительства;
- Для обеспечения производственных задач ввод строительства в установленные сроки,
- Обеспечить соблюдение технологических этапов проведения работ на объекте.
- составить заявку на строительную технику, транспорт, методы механизации, детали, инструменты и обеспечить их эффективное использование;
- вести учет выполненных работ, составлять техническую документацию;
- ведение учета выполненных работ, разработка технической документации;
- организация стройплощадок и руководящие бригады рабочих;
- обеспечение соблюдения сроков и качества строительных работ;
- ответственный, пунктуальный, динамичный.
Требования:
- Свидетельство об аттестации – обязательно
- Любые исследования в области строительства
- Опыт работы менеджером сайта
- Знание компьютера
- Языки владения - румынский и русский.
Заработная плата оговаривается по результатам собеседования.
Telefon:
+373 695 39 996
Persoana de contact:
IULIA
Site:
paint.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide