Diriginte de șantier

Satul German №14648970, 27 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Studierea planurilor de construcție si aplicarea acestora;
Stabilirea listei de lucrări necesare pentru îndeplinire, precum și cantitatea resurselor necesare;
Coordonarea și controlul echipei în desfășurarea activității;
Identificarea abaterilor care pot afecta negativ rezultatul final al construcției, luarea măsurilor de corectare;
asigurarea respectării termenelor și calității lucrărilor de construcții.

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul construcțiilor civile/industrial/ blocuri locative;
Cunoștințe solide în interpretarea documentației tehnice și a planurilor de construcție;
Cunoștințe in utilizarea MS Office;
Abilități excelente de analiză;
Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită stricte;
Diploma de studii superioare în domenii relevante.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-o echipă dinamică și profesionistă;
Dezvoltare profesională și posibilități de avansare în cadrul companiei;
Mediu de lucru stimulant și colaborativ;
Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.

Pentru această poziție expediați CV-ul la adresa de email hr@satulgerman.md.
Menționați în subiectul emailului "Diriginte de santier".
Sau ne puteți telefona la numărul: 060377557
Suntem nerăbdători să vă cunoaștem și să vă urmărim succesul în cadrul echipei noastre! E-mail: hr@satulgerman.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide