Diriginte santier si responsabil tehnic

№10752388, 6 octombrie 2021
Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Te invităm să faci parte din echipa noastră dacă:
- Ai stundii și experientă în construcții;
- Ești sociabil și ai abilități de conducere a echipelor de meșteri;
- Ești o persoană perseverentă și disciplinată.

Responsabilitați diriginte de șantier:
- Să organizeze activitatea de producere a construcţiei;
- Să asigure efectuarea sarcinilor de producere a construcţiei în termenii stabiliţi,
- Să asigure respectarea etapelor tehnologice de efectuare a lucrărilor pe şantier
- Să întocmească cererea utilajului de construcţii, transportului, metodelor de mecanizare, detaliilor, uneltelor şi să asigure folosirea eficientă a acestora;
- Să ducă evidenţa lucrărilor efectuate, să întocmească documentaţia tehnică;
- Organizarea șantierelor de construcții si conducerea echipelor de muncitori;

Responsabilitati responsabil tehnic:
- controlul calitatii lucrărilor de construcții-montaj,
- controlul calitatii materialelor folosite de antreprenor,
- respectarea normelor și tehnologiilor în construcții,
- supravegherea la toate etapele lucrărilor de construcții-montaj.

Beneficii:
- Venit motivant;
- Dezvoltare și formare profesională continuă;
- Vei fi implicat în proiecte interesante în construcții.
- Deținerea unui automobil ar fi un avantaj.

Daca ești pregatit și motivat să faci parte din echipa noatră expediază-ne CV-ul pe adresa electronică: mcs_mazur@yahoo.com
Telefon: +373 79 289 565
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide