Inginer - divizier

CONSFATADE.MD №9944177, 25 februarie 2021
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
CONSFATADE.MD - ANGAJEAZĂ :
INGINER divizier - persoana cu dorința de creștere și dezvoltare în domeniul de FAȚADE : din sticla, VENTILATE, uși și ferestre din aluminiu, PEREȚI DESPĂRȚITORI din sticlă securizată etc.
Educatie și experiență:
• studii tehnice: preferabil Colegiul de Constructii / Universitatea Tehnica a Moldovei. Facultatea Urbanism si Arhitectura, Specialitate Constructii Civile, Agricole si Industriale; Cai Ferate Drumuri si Poduri;
Responsabilități:
• Întocmirea devizelor;
• Verificarea volumelor;
• Întocmirea proceselor verbale pe lucrări executate, etc;
• schițe ale diferitelor elemente de constructii, dirijarea
• cunoaștere AutoCAD
Să elaborezi devize de cheltuieli și să faci calcule pentru clienții noștri. Să te deplasezi la fața locului pentru a face măsurări.
Telefon:
+373 603 18 316
Persoana de contact:
Andreea
Site:
www.consfatade.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide