Inginer proiectant

Florapower GmbH & Co. KG
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Florapower GmbH & Co. KG este o companie dinamică în creștere, specializată în producerea de echipamente necesare la prelucrarea cerealelor oleaginoase, cu extragerea ulterioară a uleiurilor.
Suntem în căutare de noi colegi, ingineri proiectanți, care vor să își dezvolte întregul potențial.
Responsabilități principale:

Pregătirea schițelor și notelor tehnice a proiectelor noi;
Proiectarea liniilor tehnologice conform specificației;
Elaborarea desenelor de montare, listelor de elemente;
Proiectarea elementelor nestandard, mașinilor/aparatelor noi.

Cerințe către candidat:

Studii superioare tehnice;
Experiență de muncă în proiectarea elementelor nestandard și elaborarea desenelor de execuție;
Experiență în utilizarea programelor de proiectare;
Responsabilitate, punctualitate, abilități de comunicare, pasiune;
Limba rusă – bine, engleză – mediu/bine, limba germană prezintă un avantaj.

Oferim:

Instruire și posibilitate de dezvoltare a carierei;
Loc de lucru interesant și stabil;
Salariu motivant;
Program de lucru stabil: Luni-Vineri: 9.00 -18.00 sau 8.00-17.00.

Dacă doriți să faceți parte din echipa noastră, trimiteți-ne un mic portfolio și CV-ul in rusa sau engleza la adresa de e-mail: marcel.matco@florapower.de Telefon: 079431303
Persoana de contact: Matco Marcel
E-mail: marcel.matco@florapower.de
Web: https://www.florapower.de
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide