Lăcătuș reparator instalații tehnologice (mecanic)

HERBAL THERAPY LABORATORIES SRL №14649629, 27 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 7000 Până la 9000 MDL
Program de muncă: Full-time
Responsabilități si atribuții:

Monitorizarea și asigurarea mentenanței tehnice a utilajelor, sistemelor electrice cât și alte sarcini de natura tehnică, necesare a fi realizate;
Verificarea stării tehnice a dispozitivelor cât și a utilajelor industriale în scopul constatării și ameliorării uzurii sau/și defectelor acestora;
Înaintarea propunerilor de optimizare în privința compartimentului tehnic;
Organizarea și asigurarea acțiunilor de control și monitorizare a proceselor de mentenanță tehnică (săptămânală, lunară conform specificațiilor tehnice al utilajelor);
Alte operațiuni și sarcini de natura mentenanței tehnice.

Cerințe față de candidați:

Studii medii speciale de profil: tehnic, electromecanic și altele relevante;
Experiența de muncă pe specialitate va reprezenta un avantaj;
Cunoștințe în domeniul legislației de profil;
Abilitați de învățare rapidă;
Abilitați de comunicare;
Capacitatea de a lucra in echipa;
Responsabilitate.

Compania oferă:

Un salariu avantajos;
Condiții bune de muncă;
Acordarea pachetului social atractiv;
Posibilitatea de a lucra într-o companie de succes;
Posibilitatea de a învăța și a te dezvolta pe plan profesional.

Persoanele interesate sunt rugate să ne contacteze la numărul 078884095; să transmită CV-ul la adresa electronică hr.herbaltherapy@gmail.com sau vă puteți apropia la sediul companiei, adresa: mun. Chișinău, str. Vadul lui Vodă, nr. 2. E-mail: hr.herbaltherapy@gmail.com
Telefon: 078884095
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide