Maistru în betoane

SAVIS ENGINEERING №14240156, 26 iunie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Suntem în căutarea unui maistru în betoane dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea o vastă experiență în domeniul construcțiilor și va fi capabil să coordoneze eficient activitățile zilnice ale echipei.

Responsabilități:
- Coordonarea și supravegherea lucrărilor de turnare și finisare a betonului
- Asigurarea respectării standardelor de calitate și a specificațiilor tehnice
- Planificarea și organizarea resurselor necesare pentru execuția lucrărilor
- Gestionarea echipei de muncitori și asigurarea respectării normelor de securitate și sănătate în muncă
- Monitorizarea progresului lucrărilor și raportarea către conducerea proiectului
- Identificarea și rezolvarea problemelor apărute pe parcursul execuției

Cerințe:
- Experiență relevantă în domeniul construcțiilor, în special în lucrările de beton
- Cunoștințe tehnice solide despre materialele și tehnologiile folosite în betonări
- Abilități excelente de comunicare și organizare
- Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită
- Permis de conducere categoria B
- Studii medii sau superioare în domeniul construcțiilor reprezintă un avantaj

Oferim:
- Salariu competitiv și beneficii atractive
- Mediu de lucru dinamic și profesionist
- Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră
- Stabilitate și siguranță la locul de muncă

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre și îndeplinești cerințele de mai sus, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email office @savis.md.
Telefon:
+373 696 99 266
Persoana de contact:
Scai Ion
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide