Manager de proiect in constructii

5AQ Invest №14647716, 27 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
5AQ Invest este o companie de construcții în plină expansiune cu istorie de 16 ani pe piața Moldovei,care se ocupă cu construcție monolitică la cheie a clădirilor și structurilor civile și industrial, revizuirea și reconstrucția clădirilor și structurilor,proiectarea și instalarea utilităților: sisteme de alimentare cu apă, încălzire, canalizare și alimentare cu energie electrică.
Beneficii pentru personalul companiei:

Remunerare motivantă
Pachet social integral
Climat de lucru plăcut
Perspective de viitor atrăgătoare
Telefon mobil corporativ
Premii in dependență de rezultate
Festivități corporative, teambuilding

Responsabilități:

Supravegheaza realizarea proiectului de la inceput si pana la finalizare
Se asigura ca intreaga documentatie a proiectului este completa
Este necesar sa identifice din timp care sunt resursele necesare executiei proiectului
Constata care sunt aspectele de design si de constructie care nu sunt adecvate proiectului
Gestioneaza bugetul si asigura respectarea standardelor de calitate si de siguranta
Creeaza echipele de lucru si aloca sarcini individuale
Are obligatia se a supraveghea procesul de constructie conform planificarii
Colaboreaza cu persoanele responsabile de realizarea fiecari etape a constructiei
Are obligatia de a coordona partile implicate in proiect precum: arhitecti, consultanti, responsabili tehnici, diriginti de santier, contractori, sub-contractori, muncitori
Monitorizeaza activitatile de constructie si organizeaza intalniri periodice cu echipele implicate in proiect.

Cerințe:

studii superioare si experienta in domeniu;
responsabil, punctual, dinamic;
Expertiza;
Orientarea spre echipa;
Capacitatea de a stabili prioritatile;
A se descurca bine sub presiune;
Capacitatea de a rezolva anumite probleme care apar inopinat in mod eficient.

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o companie în creștere, trimite-ne CV-ul tău actualizat la adresa de e-mail: personal@5aq.md.
Chiar dacă vi se pare, ca nu îndepliniți unele dintre aceste cerințe, trimiteți-ne-o oricum CV-ul, vom lua în considerare fiecare candidatură cu atenție.
Alătură-te echipei 5AQ Invest!
Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să explorăm împreună oportunitățile noastre. E-mail: personal@5aq.md
Telefon: 069090025
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide