Manager (în construcții)

"Evrascon Europe" SRL №8734847, 27 noiembrie 2019
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania de reabilitare a drumurilor „EVRASCON EUROPE” SRL este in cautare de manager (în construcții)

Cerinte:
- Studii superioare tehnice (inginer constructor, instalatii, arhitectura)
- Experienta de lucru pe un post similar
- Abilitati de comunicare si munca in echipa
- Experienta in coordonarea activitatilor de constructii in santiere

Responsabilitati:
- Coordoneaza si supervizeaza realizarea serviciilor, receptie a lucrarilor
- Verifica situatiile de lucrari in concordanta cu stadiul lucrarilor si prevederile contractuale
- Supravegheaza executia lucrarilor, respectarea proiectelor si materialelor contractate
- Pregateste si organizeaza planul de activitate in cadrul proiectului de constructie
- Coordonarea si armonizarea obiectivelor firmei cu resursele disponibile
- Elaborarea propunerilor de imbunatatire a stilului de lucru pentru a maximiza eficienta atingerii obiectivelor propuse

Compania ofera:
- Salariu motivant
- Masa gratuita
- Angajare oficială
- Pachet social

CV-urile Dvs. sunt asteptate la adresa de e-mail evrascon.hr@gmail.com
Телефон: 076060409
Telefon:
+373 760 60 409
Persoana de contact:
Albina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide