Montator de mobilă (salariu de la 20000 MDL)

Relaxe №14645342, 27 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: 20 000 MDL
Program de muncă: Flexibil
Noi suntem o companie în plină dezvoltare, specializată în producția și vânzarea de mobilă, și căutăm un montator de mobilă responsabil și cu experiență pentru a colabora cu clienții noștri.
Responsabilități:

Asamblarea mobilierului modular conform planurilor și instrucțiunilor gata pregătite.
Instalarea mobilierului la clienți (dulapuri, comode, bucătării, mobilă de birou etc.).
Realizarea măsurătorilor și ajustarea mobilierului, dacă este necesar.
Lucrul cu unelte manuale și electrice.
Finalizarea comenzilor în termen și respectarea termenelor limită.

Cerințe:

Experiență de lucru ca montator de mobilă de cel puțin 1 an (preferabil).
Capacitatea de a citi planuri și scheme de asamblare.
Abilități de lucru cu diferite tipuri de materiale (PAL, MDF, lemn masiv etc.).
Precizie, atenție la detalii și responsabilitate.
Bună condiție fizică și disponibilitate pentru efort fizic.
Deținerea unui automobil și a unui permis de conducere categoria B constituie un avantaj.

Condiții:

Program de lucru flexibil.
Angajare oficială.
Salariu competitiv cu posibilitate de creștere.
Oportunități de dezvoltare profesională și formare.

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@relaxe.md cu specificarea postului pentru care aplicați. E-mail: hr@relaxe.md
Telefon: 079893388
Telefon:
+373 798 93 388
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide