Muncitor auxiliar

Mavitex-Cons SRL №14485460, 22 august 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 10 000 Până la 11 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania noastră, Mavitex-Cons SRL, caută un muncitor auxiliar pentru locația Băcioi, Chișinău. Rolul acestui post implică efectuarea diverselor activități simple de muncă fizică, sub supraveghere și coordonare. Cunoașterea limbilor română și rusă constituie un plus. Nu se cer studii superioare sau experiență anterioară.

Cerințele față de candidat:

- Disponibilitatea de a lucra full-time
- Cunoașterea limbilor română și rusă
- Capacitatea de a urma instrucțiuni simple
- Abilitatea de a efectua sarcini fizice

Responsabilitățile candidatului:

- Ajutorarea în diverse activități în cadrul companiei
- Păstrarea unui mediu de lucru curat și sigur
- Respectarea instrucțiunilor și regulilor companiei

Oferta companiei:

- Un salariu de 10.000 MDL
- Un contract individual de muncă
- Oportunități de a învăța și dezvolta noi abilități
Telefon:
+373 608 97 694
Persoana de contact:
Domnul Ion
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide