Muncitori de șantiere navale

ltmscc №10154647, 18 mai 2021
Oraș: Chișinău
Studii: Medii
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe: LTMSCC este un șantier naval cu sediul în Miami SUA, în prezent suntem sub presiune pentru a termina navele noastre cele mai căutate comandate de statul american și de guvern.

Având în vedere situația actuală din lume, căutăm de urgență atât lucrători calificați și necalificați ai șantierelor navale din toate domeniile care sunt gata să înceapă sau să continue o carieră provocatoare cu noi pentru a aplica.

Toți candidații trebuie să fie gata să călătorească și să stea în SUA în această perioadă.

Se va acorda o atenție specială călătorilor tuturor lucrătorilor acceptați.

Condiții: Excellent pay package

1. Renewable 3-year contract.

2. Accommodation and free meals.

3. Free flight

3. Complete induction program.

4. Free health insurance coverage.

5. Opportunities for overtime.

6. If necessary, complete training will be provided.

All Applicants should be read to travel, stay and work in USA

Responsabilități:​

-Putem urmări instrucțiuni specifice și menține medii sigure

-Se poate lucra pentru perioade îndelungate în picioare

Șantier naval ideal

-Experiență electrică / sudură un plus.

-Poate să se îndoaie, să se ghemuiască și să se ridice pentru perioade de timp prelungite

-Se vor folosi mici instrumente de mână, precum polizoare și scule electrice

-Se poate lucra afară pentru perioade îndelungate de timp

-Atenție la detalii
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide