Operator Stație de Epurare

Avicola Floreni
Oraș: Anenii Noi
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Monitorizarea și operarea echipamentelor de epurare a apei.
Efectuarea analizelor zilnice ale apei și înregistrarea rezultatelor.
Menținerea și întreținerea echipamentelor și instalațiilor stației de epurare.
Asigurarea conformității cu normele de mediu și reglementările în vigoare.
Raportarea eventualelor probleme tehnice și colaborarea cu echipa de mentenanță pentru remedierea acestora.

Cerințe:

Experiență anterioară în operarea unei stații de epurare (avantaj).
Cunoștințe tehnice în domeniul epurării apei și al echipamentelor specifice.
Abilități bune de comunicare și lucru în echipă.
Capacitatea de a lucra independent și de a lua decizii rapide.
Seriozitate, responsabilitate și atenție la detalii.

Compania oferă:

salariu competitiv;
transport și prânz gratuit;
angajarea în conformitate cu CM RM;
perspectiva creării unei cariere de succes.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: cadre@floreni.md, cu indicarea postului pentru care aplică, sau ne pot contacta la telefon: 060576304. E-mail: cadre@floreni.md
Telefon: 060576304
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide