Producător de tablouri si stickere

muffin.md №7921439, 28 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 12 500 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Suntem în căutarea unui specialist pasionat de producția de tablouri personalizate și stickere. Dacă ai abilități remarcabile în producție și te interesează un mediu creativ și dinamic, te invităm să aplici pentru această poziție.

Responsabilități:

- Producerea Tablourilor Personalizate: Realizarea tablourilor pe pânză, având grijă de respectarea standardelor de calitate.
- Producerea Stickerelor: Crearea și producerea stickerelor personalizate pentru diverse utilizări.
- Pregătirea Materialelor: Organizarea și pregătirea materialelor necesare pentru producție.
- Întreținerea și Curățenia: Menținerea curățeniei și ordinii în zona de lucru și întreținerea echipamentelor.

Cerințe:

- Experiență anterioară în producția de tablouri sau stickere.
- Abilități tehnice și creativitate în realizarea de produse personalizate.
- Atitudine orientată spre detalii și calitate.
- Abilități bune de comunicare și lucru în echipă.
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic.

Beneficii:

- Salariu competitiv, negociabil în funcție de experiență.
- Oportunități de dezvoltare profesională și avansare.
- Mediu de lucru prietenos și creativ.
Telefon:
+373 796 18 171
Persoana de contact:
Ion
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide