Șef sector (în construcții)

EVRASCON EUROPE SRL №7900315, 25 aprilie 2019
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Alege graficul de munca
Compania internațională de reabilitare și construcție a drumurilor "Evrascon Europe" SRL angajează Șef sector (în construcții):

CERINȚE FAȚĂ DE CANDIDAT:
- Studii superioare
- Experiență în calitate de șef sector (în construcții), în sfera construcțiilor drumurilor
- Fluență în limbile rusă și română

RESPONSABILITĂȚI:
- Organizează, coordonează și controlează activitațile desfășurate la punctul de lucru pentru care este desemnat responsabil
- Asigură buna desfășurare a lucrărilor pe șantier și respectarea termenelor limită
- Intocmește necesarul de materiale, resurse financiare, resurse umane
- Controlează calitatea lucrărilor pentru asigurarea prevederilor din documentațiile tehnice

COMPANIA OFERĂ:
- Salariu înalt
- Transport din centrul orașului până la sediu
- Masă gratuită
- Angajare oficială
- Pachet social
- Experiența de a activa într-o companie internațională

CV-urile Dvs. sunt așteptate la adresa de e-mail evrascon.hr@gmail.com .
Persoana de contact:
Albina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide