Șofer-expeditor cat. B și C mun. Chișinău

Dekora.md
Oraș: Chișinău
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Oferim:

Salariu oficial, fără întârzieri, 15 000 lei curat la mână;
Reguli de lucru clare și stabile;
Locația (unde trebuie să vă prezentați dimineața și unde parcați mașina seara) – mun. Chișinău, str. Uzinelor 1;
Orar de muncă – Luni-Vineri (08.30 – 18.00). Sâmbătă și duminica - zile de odihnă;
Mediu de muncă prietenos și binevoitor;
Onestitate, corectitudine - tot ce promitem - facem!

Cerem:

Permis de conducere cat. B și C (ambele);
Experiență de condus microbus marfar;
Experiența în post similar este obligatorie.

Responsabilităţi de bază:

Livrarea mărfii la clienți, conform itinerarului stabilit;
Predarea mărfii clienților, conform facturilor fiscale, asigurarea semnării facturilor fiscale de către clienți, colectarea facturilor fiscale semnate;
În timpul liber de la livrarea mărfii - ajutor la depozit;
Răspunderea materială pentru bunurile și marfa aflată în gestiune.

Doar persoanele selectate vor fi contacte și invitate la interviul de angajare. E-mail: hr@peisajart.md
Telefon: 060044844
www.dekora.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide