Șofer-expeditor (Chișinău / Sud)

Nivali Prod SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Oferim:

Program de lucru bine stabilit, cu posibilitatea de a efectua și ore suplimentare.
Un lucru stabil și de lungă durată.
Reduceri la procurarea produselor din portofoliul companiei.
Salariu motivant, competitiv și bonusuri.
Asigurare cu abonament telefonic.
Mediu de lucru profesionist, într-o companie renumită și în continuă dezvoltare.
Pachet social asigurat.

Cerințe:

Permis de conducere categoria "B" (Categoria "C" va constitui un avantaj)
Experiență în calitate de șofer min. 1 an
Abilitatea de a lucra cu acte de expediere
Viză de reședință Comrat sau Cahul (Pentru funcția vacantă pentru Sudul Moldovei)

Responsabilități:

Recepționarea mărfurilor de la depozit, în conformitate cu actele de însoțire
Livrarea murfurilor către clienți conform rutelor aprobate
Executarea livrărilor în termen
Monitorizarea stării tehnice a automobilului.

Dacă te regăsești în aceste cerințe și ești interesat să faci parte din echipa noastră, rugăm să ne expediezi CV-ul tău la adresa de e-mail: hr@nivalli.md cu mențiunea ”Șofer-expeditor” sau să ne contactezi la numărul de telefon 068686498 sau 068686512. E-mail: hr@nivalli.md
Telefon: 068686498 / 068686512
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide