Tehnician Frigotehnist / Рефрижераторщик

R&A Service
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Noi oferim:

Pachet social complet;
Stabilitate;
Lucrul într-o echipă tânără și prietenoasă.

Cerințe:

Preferabil studii tehnice medii;
Abilități de lucru cu instrumentele speciale;
2 ani de experiență în domeniul sistemelor de aer condiționat;
Abilitatea de a diagnostica defecțiunile echipamentelor frigorifice;
Calități personale, precum: Onestitate, acuratețe, responsabilitate, sârguință, lucrul orientat spre rezultat.

Responsabilități:

Întreținerea și repararea echipamentelor frigorifice;
Repararea și întreținerea agregatelor frigorifice în magazine;
Deplasări pentru repararea și întreținerea agregatelor frigorifice;
Realimentare cu refrigerant și ulei.

Pentru informații suplimentare apelați: 068787733, Natalia. E-mail: cariera@raservice.md
068787733
Telefon:
068787733
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide