Tehnolog în industria alimentară

Maestro Nut
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Obiectivul postului: monitorizarea proceselor tehnologice la producere
Responsabilitati:

Stabilirea procedurilor tehnologice la producere;
Evidenta, supravegherea proceselor de producere (proportii, timp, temperatura, analiza rezultatelor);
Propunerea si realizarea metodelor noi de producere ,
Determinarea cerintelor de achizitie a materiei prime;
Elaboreze fisele tehnologice.

Cerinte:

Studii superioare specializare in industria alimentara
Experienta la un post similar in producerea dulciurilor
Cunoasterea limbilor: Romana, Rusa ; Engleza (de dorit);
Permis de conducere (preferabil);
Abilitati de planificare si organizare a activitatilor;
Atentie la detalii, capacitate de analiza, sinteza, interpretare cifre;
Excelente abilitati de comunicare si interrelationare personala, organizat, spirit de initiative flexibil, adaptabil, capacitate de lucru in echipa

Beneficii:

Salariu motivant;
Pachet social.

Contacte:
Cei interesati sint rugati sa transmite CV la adresa de Email: hr@maestro-nut.com.
Telefon: 079922333
hr@maestro-nut.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide