Bioinginer | Inginer biomedical

Tetis №14650709, 9 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Cerinte fata de candidat:

Studii superioare în: Inginerie Biomedicală, Electronica;
Experienţă relevantă de minim 2 ani;
Cunoaşterea limbii engleze la nivel mediu sau avansat;
Bune abilități de scriere și vorbire în limbile româna, rusa;
Cunoștințe și abilități avansate de operare PC;
Abilități de comunicare, auto-disciplină, responsabilitate;
Deținerea permisului de conducere categoria B.

Responsabilitati:

Executarea acțiunilor de servis și suportul tehnic pentru echipamente și dispozitive medicale, inclusiv întreținere, instalare, configurare, reparare şi asistență tehnică;
Intocmirea fiselor de servis conform specificatiilor.

Cerinte minime profesionale:

Utilizarea multimetrelor - masurare consum curent si tensiuni joase; cunostinte de electronica, electro tehnica, electro mecanica si optica;
Atentie la detalii de finete in repararea si fixarea pieselor si a subansamblelor.

Noi garantăm:

Lucrul în una din cele mai mari companii din domeniul;
Salariu motivant și atractiv cu angajare oficială și întreg pachet social;
Automobil de serviciu;
Telefonie corporativă;
Prime de sărbători;
Team-buildinguri și evenimente corporative;
Condiții confortabile de muncă și un program de muncă 5/2, de la 9:00 la 18:00;
Traninguri specializate organizate direct de producatori utilajului medical.

E-mail: angela.negoita@tetis.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть