Brutar

Linella
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: 9000 MDL
График: По сменному графику
Dacă ai experiență în domeniul panificației, atunci cu siguranță trebuie să aplici.
Oferim:

Salariul motivant + premii + cadouri de sărbători și alte beneficii;
Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;
Concedii și buletine achitate;
Prânz gratuit;
Grafic: 2/2, de la 07:00-19:00 sau grafic flexibil;
Salariu 9000 lei.

Cerințe:

Experiența in domeniul panificației sau patiseriei constituie un avantaj;
Studiile reprezintă un avantaj;
Responsabilitate, organizare și atenție la detalii.

Responsabilități:

Prepararea și coacerea diferitor tipuri de pâine, chifle și produse de patiserie conform rețetelor companiei;
Monitorizarea procesului de coacere și ajustarea temperaturilor timpilor de coacere după necesitate;
Menținerea curățeniei și ordinii la locul de muncă;
Igienizarea și întreținerea echipamentelor de gătit;
Respectarea regulilor igienico-sanitare specifice alimentație publice.

Adresa: sec. Telecentru, șos. Hîncești 20 Telefon: 061000041
Așteptăm CV-ul tău pe job@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante
Urmărește cele mai interesante locuri vacante pe canal telegram:
Телефон:
+373 610 00 041
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть