Cofetar (Prăjituri)

Dulcinella
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Activitățile unui cofetar:

Prepararea produselor de cofetărie în dependență de plan.
Asigura prepararea și păstrarea produselor în condiții igienice.

Calitățile și responsabilitățile unui cofetar

Atenție la detalii
Dorința de a învăța ceva nou
Respectarea standardelor de muncă sanitare, igienice, și etice
Respectarea disciplinei muncii și regulamentului intern
Experienţa în muncă nu este obligatorie, dar constitue un avantaj!

Ce oferim?

Angajare oficială în câmpul muncii;
Salariu oficial, achitat la timp, pe card;
Pachet social complet (concediu achitat, buletin medical etc..)
Prânz asigurat de companie;
Cadouri la toate sarbatorile;
Reducere la produsele companiei;
Uniforma;
Locație centrală: Chișinău, str. Albișoara 68.

Dulcinella înseamnă o atmosfera de lucru “dulce” în fiecare zi!
Pentru mai multe detalii despre post și aplicare pentru poziția vacantă, Vă rugăm să ne contactați la numărul 060766877 sau să ne expediați un e-mail la resurseumane hr@dulcinella.md. Telefon: 060 766 877
E-mail: hr@dulcinella.md
Телефон:
+373 607 66 877
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть