Deridicătoare (f/m)

Tincomert Grup
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania Tincomert-Grup SRL, este în căutarea unei persoane dedicate și muncitoare pentru postul de Deridicătoare (f/m) la depozit de materiale de construcție.
Responsabilități:

Curățarea și întreținerea spațiilor desemnate (birouri, săli, zone comune etc.)
Asigurarea unui mediu de lucru curat și igienic pentru toți angajații
Raportarea problemelor sau necesităților de întreținere superiorului direct

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul curățeniei (constituie un avantaj)
Capacitatea de a lucra eficient atât individual cât și în echipă
Integritate, seriozitate și punctualitate
Disponibilitatea de a lucra inclusiv în weekend-uri dacă este necesar

Oferim:

Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
Salariu atractiv și competitiv
Mediu de lucru sigur și plăcut

Dacă ești interesată să faci parte din echipa noastră și îndeplinești cerințele de mai sus, te rugăm să trimiți CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail: tincomertgrup@mail.ru sau să ne contactezi la numărul de telefon: ‭079995129‬. E-mail: tincomertgrup@mail.ru
Telefon: 079912999
Телефон:
079912999
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть