Deriginte de santier

DMC CONSTRUCTION №11844133, 16 ноября 2022
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 4 лет
Зарплата: От 20 000 До 25 000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități
- organizarea ciclului complet al lucrărilor de construcții și montaj;
- lucrul cu documentele normative în construcţii, organizațiile de antrepriză;
- întocmirea și coordonarea graficelor de lucru;
- conducerea brigăzilor de construcții;
- relaționare cu organele de control (responsabile pentru supraveghere tehnică, de autor);
- întocmirea și completarea documentelor executorii (acte de constatare a lucrărilor ascunse, registre de lucrări, grafice de executare a lucrărilor);
- controlul calității și termenelor de executare a lucrărilor.

Cerințe:
- experiență de muncă în domeniu min.5 ani.
- studii în domeniul construcțiilor industriale și civile;
- cunoștințe de operare PC, cunoașterea programelor Word, Excel (cunoștințe de AutoCad, WINSMETA sunt binevenite), abilitate de a lucra cu devizele de cheltuieli;
- deținerea certificatului de atestare.
- permis de conducere categoria B
- cunoașterea limbii române și ruse

Compania oferă:
- Salariu motivant, de la 20000 MDL;
- Condiții de muncă atractive (telefon, combustibil);
- Masina;
- Pachet social deplin.
Телефон:
+373 688 87 999
Контактное лицо:
Dumitru
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть