Designer de mobila

Dighiva SRL №10364472, 18 июля 2022
Город: Кишинев
Образование: Курсы
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: Гибрид (Дом/Офис)
Compania "Dighiva" angajează designer în proiectarea mobilei de interior la comandă.

Suntem dispuși să-ți oferim:

salariu motivant (suma căruia se va discuta cu candidatul care va trece cu succes - concursul de angajare);
posibilitate de afirmare si oportunitate de a crea liber;
progresare in cariera si obtinerea unei bune experiente.
pachet social.

Cerințe:
-Experință minim 1 ani;
-Cunoașterea programelor de proiectare CAD/ 3Dmax/Photoshop;
- Seriozitate, orientare spre rezultat;
- Abilitați de planificre a activității, organizare;
Responsabilități:
-Analiza și înțelegerea proiectului;
-Luarea măsurilor;
-Identificarea celor mai bune soluții de amenajare, conform cerințelor clienților;
- Lansarea de comenzi către producere și urmarirea derulării acestora;
-Urmarirea derulării procesului de livrare / montaj a mobilierului către la client;
Puteți expediati CV-ul dumneavoastră la adresa electronică:dighiva@yahoo.com
Телефон:
+373 691 31 923
Контактное лицо:
Ghenadie
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть