Devops

Alfapoint №11614203, 31 мая 2022
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: Удалённо
Готовы трудоустроить беженцев
Cerințe:
Experiență 2+ ani în domeniul IT pe pozitia DevOps
Cunoaște foarte bine limba engleză
Abilitatea de a utiliza Instrumente (Terraform, CloudFormation)
Lucrul cu containere (LXC, Docker)
Platforme cloud: AWS, Azure, Openstack, Jenkins CI or Gitlab CI/CD
Cunoașterea administrării sistemelor de tip Unix
Instrumente de gestionare a configurației - Infrastructură-ca-cod: Chef, Ansible, SaltStack
Experiență cu instrumente de containerizare pe platforma: Docker, Vagrant, Kubernetes
Unelte de control: Git, Terraform, Jenkins

Responsabilităţi:
Dezvoltarea continuă, integrarea continuă și testarea continuă folosind GIT, Jenkins
Gestionarea configurației și implementarea continuă folosind Chef, SaltStack, Ansible și Docker
Veți afla mai multe la interviu

Oferim:
- angajare oficială;
- salariu atractiv, corespunzător performanţelor;
- program de lucru full time (8 ore de muncă pe zi, L-V, 08:30-17:30)
- mediu de lucru dinamic, unde ideile și inițiativele sunt apreciate

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică de mai jos
Fiecare candidat va primi o probă practică pe care va fi nevoie să o susțină.

QA, Tester, EU, work, software, junior, senior, middle

DevOps, IT, services, soft, job, dev, ops, senior, junior, middle, europe
Контактное лицо:
Дмитрий
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть