Dezvoltator produse ale tehnologiei informației

Pro Infotech SRL №14587449, 13 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 13 700 До 15 000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități:

- Dezvoltarea și întreținerea produselor software conform specificațiilor și cerințelor proiectului.
- Colaborarea cu echipele de design și dezvoltare pentru a crea soluții inovatoare și eficiente.
- Testarea și debugarea aplicațiilor pentru a asigura funcționalitatea optimă.
- Participarea la revizuirea codului și oferirea de feedback constructiv.
- Menținerea unei documentații tehnice precise și detaliate.

CERINȚE:

- Diplomă de licență în Informatică, Inginerie Software sau un domeniu similar.
- Experiență practică în dezvoltarea de software, cu cunoștințe solide în [tehnologii relevante, de exemplu, Java, Python, .NET].
- Abilități excelente de programare și înțelegere profundă a structurilor de date și algoritmilor.
- Experiență în utilizarea instrumentelor de gestionare a proiectelor și a sistemelor de control al versiunilor (de exemplu, Git).
- Abilitatea de a rezolva probleme complexe și de a lucra într-un mediu de echipă.
- Cunoștințe bune de limbile engleză, rusă (scris și vorbit).
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть