Diriginte de șantier in orașulChișinău

INAMSTRO.SRL №10746121, 4 октября 2021
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Diriginte de șantier
Primim CV-uri doar de la candidații atestati tehnic, până la 35 de ani!

Responsabilități:
- Să organizeze activitatea de producere şi administrativă a construcţiei;
- Să asigure efectuarea sarcinilor de producere, darea în exploatare a construcţiei în termenii stabiliţi,
- Să asigure respectarea etapelor tehnologice de efectuare a lucrărilor pe şantier
- Să întocmească cererea utilajului de construcţii, transportului, metodelor de mecanizare, detaliilor, uneltelor şi să asigure folosirea eficientă a acestora;
- Să ducă evidenţa lucrărilor efectuate, să întocmească documentaţia tehnică;

Cerințe:
- Certificat de atestare — obligatoriu
- Orice studii în domeniu construcției
- Experienţă de muncă în funcţia de Diriginte de șantier
- Cunoașterea calculatorului
- Limbile posedate- Româna și Rusă
Salariul se negociază în rezultatul interviului

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze un CV la adresa de e-mail: hr.readyteam@gmail.com
Телефон:
+373 608 15 050
Контактное лицо:
Maxim Dumbrava
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть