Frigotehnist

№12465793, 25 апреля 2023
Город: Кишинев
Образование: Профессиональное училище
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 13 000 До 15 000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe:

Executarea operatiunilor de asamblare, instalare, reparare, intretinere și gestionare a consumabilelor sistemelor frigotehnice. Persoana cu experienta in domeniul montajului de echipamente climatizare, aer conditionat sau cunostiinte in domeniul frigotehnic. Disponibiltatea pentru deplasări ocazionale în teritoriul deservit de companie.

Condiții de muncă:

program de munca L - V 8:30 - 17:30;

Responsabilități: Seriozitate si responsabilitate. Punctualitate.  Atentie la detalii. Rezistenta la stres. Permis de conducere categoria B (constituie un avantaj)

Compania ofera:

Lucru intr-un colectiv tinar, dinamic si profesionist;
Pachet social, salariu stabil, achitat la timp;
Posibilitatea de a avansa pe plan profesional

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV-ul pe adresa de e-mail: office@sebeca.md
Телефон:
+373 693 50 272
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть