HGV driver - C

McBreen Environmental Drain Services Ltd
Город: За границей
Образование: Курсы
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: От 3500 До 4000 EUR
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Locație: Cavan, Irlanda

Companie: McBreen Environmental Drain Services Ltd

Site: www.mcbreenenvironmental.ie

Descrierea postului:
McBreen Environmental caută șoferi de autovehicule cu experiență și cu o licență C validă românească pentru a se alătura echipei noastre din Cavan, Irlanda. Suntem specializați în servicii de deșeuri și scurgeri, inclusiv:

- Curățarea și deblocarea scurgerii
- Răspuns de urgență la scurgeri
- Servicii de curte
- Întreținerea capcanei de grăsime
- Managementul deșeurilor periculoase
- Deshidratare mobilă
- Separator de ulei și combustibil
- Curățarea stației de pompare
- Îndepărtarea filtrului de nisip/carbon
- Curățarea și inspecția fosei septice
- Curățarea și îndepărtarea rezervorului
- Cisterne de deșeuri

Responsabilitati cheie:
- Conduceți și operați camioane mari în siguranță și eficient
- Efectuați serviciile de gestionare a deșeurilor și a scurgerilor așa cum sunt enumerate
- Respectați protocoalele de siguranță și procedurile companiei

Cerințe:
- Licență română C valabilă
- Experiență în conducerea camioanelor mari
- Limba engleză de bază (avantajos)
- Dorința de a se muta în Cavan, Irlanda

Beneficii:
- Salariu competitiv începând de la 18,00 EUR pe oră, 48 de ore pe săptămână (Salariu supus deducerilor fiscale standard irlandeze)
- 14,00 € pe zi alocație de prânz
- Cazare asigurata
- Primul zbor către Irlanda acoperit
- Asistență pentru obținerea unui număr PPS irlandez
- Instruire cuprinzătoare oferită

Detalii interviu:
Interviurile vor avea loc la Chișinău la sfârșitul lunii august.

Cum se aplică:
CV-uri la HR@mcbreen.ie cu o copie a permisului de conducere
Trimiteți mesaj lui Kristine pentru detalii - +353834444949

Alăturați-vă McBreen Environmental și faceți parte dintr-o echipă dedicată dedicată serviciilor de mediu și durabilității.
Телефон:
+353 49 438 0057
Контактное лицо:
Kristine
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть