Inginer-consultant in sisteme informatice (in domeniu chatgpt si etc.)

Galeri proiect
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: От 13700 До 15000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Descrierea Postului: Inginer-Consultant în Sisteme Informatice (Domeniul ChatGPT și Alte Tehnologii AI)

Descriere Generală:
Căutăm un Inginer-Consultant în Sisteme Informatice, specializat în tehnologiile AI, în special în ChatGPT, pentru a se alătura echipei noastre inovatoare. Candidatul ideal va avea o înțelegere profundă a tehnologiilor AI, experiență în implementarea și consultanța sistemelor informatice și abilități excelente de comunicare pentru a interacționa eficient cu clienții și echipele interne.

Responsabilități:

- Implementarea și personalizarea soluțiilor ChatGPT pentru diverse industrii și clienți.
- Analizarea și evaluarea cerințelor tehnice ale clienților pentru a dezvolta soluții informatice eficiente.
- Oferirea de consultanță tehnică și suport pentru implementarea și integrarea sistemelor informatice bazate pe AI.
- Colaborarea cu echipele de dezvoltare și alte părți interesate pentru a asigura livrarea proiectelor la timp și în conformitate cu specificațiile.
- Monitorizarea și optimizarea performanței soluțiilor implementate, asigurând calitatea și eficiența acestora.
- Crearea și întreținerea documentației tehnice relevante.
- Oferirea de training și suport continuu pentru utilizatorii finali și echipele tehnice ale clienților.

Cerințe:

- Diplomă de licență în Informatică, Inginerie Software sau un domeniu tehnic similar.
- Experiență dovedită în consultanță și implementare a sistemelor informatice.
- Cunoștințe avansate în tehnologii AI, în special în utilizarea și personalizarea ChatGPT.
- Abilități excelente de rezolvare a problemelor și de analiză.
- Capacitatea de a lucra independent, dar și ca parte a unei echipe.
- Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă în limba română și engleză.
- Capacitatea de a gestiona multiple proiecte simultan și de a respecta termenele limită.
- Cunoștințe de programare în limbaje precum Python, Java, C++ sau altele similare, reprezintă un avantaj.

Beneficii:

- Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.
- Oportunitatea de a lucra într-un mediu inovator și dinamic.
- Posibilități de dezvoltare profesională continuă și traininguri specializate.
- Program de lucru flexibil și posibilitatea de a lucra de la distanță.
- Participarea la proiecte interesante și provocatoare în domeniul AI.

Dacă ești pasionat de tehnologiile AI și vrei să faci parte dintr-o echipă care dezvoltă soluții inovatoare, te încurajăm să aplici pentru această poziție.
Контактное лицо:
Alexander
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть