Inginer - divizier

CONSFAȚADE SRL №9944167, 25 февраля 2021
Город: Кишинев
Образование: Среднее
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Descrierea postului
ANGAJAM o persoana cu dorința de creștere și dezvoltare în domeniul de FAȚADE : din sticla, VENTILATE, uși și ferestre din aluminiu, PEREȚI DESPĂRȚITORI din sticlă securizată etc.
Educatie și experiență:
• studii tehnice: preferabil Colegiul de Constructii / Universitatea Tehnica a Moldovei. Facultatea Urbanism si Arhitectura, Specialitate Constructii Civile, Agricole si Industriale; Cai Ferate Drumuri si Poduri;
Responsabilități:
• Întocmirea devizelor;
• Verificarea volumelor;
• Întocmirea proceselor verbale pe lucrări executate, etc;
• schițe ale diferitelor elemente de constructii, dirijarea
• cunoaștere AutoCAD
Să elaborezi devize de cheltuieli și să faci calcule pentru clienții noștri. Să te deplasezi la fața locului pentru a face măsurări.
Телефон:
+373 602 50 568
Контактное лицо:
Ion
Сайт:
www.consfatade.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть