Inginer proiectant apa-canal, iasi /romania

Antal International Network №9797761, 5 января 2021
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Более 5 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Antal International ( www.antal.com) , in numele CLIENTULUI sau, o companie romaneasca cu proiecte de referinta derulate cu finantare europeana si cu o buna reputatie, cauta un INGINER PROIECTANT APA-CANAL

Responsabilități principale:
• Participǎ la elaborarea tuturor documentatiilor de proiectare si a aplicaţiilor de finanţare pentru accesarea fondurilor europene( SF, PTH,CS)
• Ofera sprijin pe perioada desfașurǎrii procedurilor de achiziţii publice si pentru asistenta tehnica pe toata durata executiei lucrarilor de constructii.
Cerințe:
• Studii superioare absolvite cu diplomǎ de licenţǎ (Hidrotehnica / Instalatii)
• Minimum 3 ani experienţǎ ȋn proiectarea reţelelor de alimentare cu apă şi canalizare;
• Cunoştinte de lucru cu soft-urile AUTOCAD - nivel mediu/avansat, URBANO, EPANET;
• Cunoasterea standardelor si a normativelor aflate in vigoare, precum si a legislatiei in domeniu;
• Disponibilitate deplasǎri, permis de conducere – Cat B.

Beneficii
Salariu fix atractiv +bonusuri!

Candidatii interesati si calificati pentru acest job sunt invitati sa trimita CV la cbirzanu@antal.com
Телефон:
+40 744 128 933, +40 232 222 808
Контактное лицо:
Camelia Birzanu
Сайт:
www.antal.com
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть