Inginer proiectant electric (1000€ +)

Policonstruct Engineering SRL №14642063, 26 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 15 000 До 24 000 MDL
График: Полный день
CERINTE

Studii superioare finisate în domeniu;
Cunoştinţe de utilizare a PC (Autocad, MS Office);
Responsabilitate, onestitate, corectitudine;
Capacitate de planificare şi control a activităţilor îndeplinite, lucru în echipă;
Cunoaşterea normativelor în vigoare (ПУЭ, ПТБ, СНиП, РД);
Experienţă în elaborarea proiectelor de sistemele electrice, sistemele de automatizare.

RESPONSABILITATI:

Elaborarea documentaţiei tehnice de proiect pe compartimente: alimentarea cu energie electrică;
Elaborarea documentaţiei tehnice de execuţie în conformitate cu standardele şi practicile actuale;
Elaborarea altor documentaţii tehnico-analitice în funcţie de necesitatea companiei.

SE OFERA:

mediu de lucru profesionist, oportunitatea de dezvoltare a carierei
pachet salarial motivant

Condiţii de lucru: Ziua întreagă, 5 zile pe săptămînă
Dacă consideraţi că corespundeţi tuturor cerinţelor enumerate, vă rugăm să ne expediaţi CV-ul cu fotografie pe adresa de email: hr.reprezentant@yandex.ru. E-mail:
hr.reprezentant@yandex.ru
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть