Maistru (brigadier)

Frezia-com №14344756, 30 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Колледж
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: От 16 000 До 20 000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Căutăm un Brigadier experimentat pentru a se alătura echipei noastre într-un proiect de construcții. Dacă ai experiență în coordonarea echipelor și ești pasionat de munca bine făcută, te invităm să aplici!

Responsabilități:
- Coordonarea echipelor de muncitori pe șantier
- Supravegherea și monitorizarea lucrărilor, asigurând respectarea termenelor și standardelor de calitate
- Asigurarea respectării normelor de siguranță și protecția muncii
- Gestionarea eficientă a resurselor de pe șantier (materiale, echipamente)
- Colaborarea strânsă cu managementul și raportarea progresului lucrărilor

Cerințe:
- Experiență de minim 2-3 ani într-o poziție similară
- Cunoștințe solide în domeniul construcțiilor și procedurilor tehnice
- Abilități de lider și organizare
- Capacitatea de a lua decizii rapide și eficiente
- Seriozitate, responsabilitate și atenție la detalii

Oferim:
- Salariu atractiv, în funcție de experiență
- Posibilitate de avansare și dezvoltare profesională
- Un mediu de lucru dinamic și stabil

Dacă te potrivești profilului și ești interesat, contactează-ne la 069124390 sau trimite CV-ul tău la calinin.anastasia95@gmail.com
Alătură-te echipei noastre de profesioniști!
Телефон:
+373 691 24 390
Контактное лицо:
Valeriu
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть