Maistru de șantier în construcții

B&B Lider Company №14511379, 26 сентября 2024
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 3 лет
Зарплата: От 15 000 До 20 000 MDL
График: Гибкий график
Место работы: На территории работодателя
Compania B&B Lider Company caută un Maistru de Șantier experimentat pentru a se alătura echipei noastre. În acest rol, veți fi responsabil pentru coordonarea și gestionarea eficientă a diverselor proiecte de construcție, asigurând respectarea standardelor de calitate și a termenelor stabilite.

Responsabilități:

Coordonarea activităților zilnice pe șantier și supravegherea echipelor de muncitori;
Monitorizarea calității lucrărilor și asigurarea conformității cu proiectul tehnic;
Asigurarea respectării termenelor limită și a standardelor de siguranță;
Menținerea unei comunicări eficiente cu inginerii de proiect, arhitecții și managerii;
Verificarea și gestionarea materialelor necesare pe șantier;
Gestionarea echipamentelor și a resurselor pentru o bună desfășurare a lucrărilor;
Raportarea progresului lucrărilor și a eventualelor probleme către superiori.
Asigurarea disciplinei de muncă în echipă
Respectarea normelor de securitate la locul de munca şi ocrotirii sănătăţii

Cerințe:

Experiență minimă de 3 ani pe o poziție similară în domeniul construcțiilor;
Cunoștințe solide de citire și interpretare a planurilor tehnice;
Capacitate de a gestiona echipe și de a rezolva problemele apărute pe șantier;
Cunoștințe despre standardele și reglementările în construcții;
Abilități de organizare și planificare;
Permis de conducere categoria B;
Capacitate de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită.
Studii superioare tehnice

Beneficii:

Pachet salarial competitiv și bonusuri în funcție de performanță;
Oportunități de dezvoltare profesională;
Mediu de lucru dinamic, cu proiecte variate;
Posibilitatea de a lucra în cadrul unei echipe profesioniste și motivante.
Телефон:
+373 609 99 667
Контактное лицо:
Gabriela
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть