Montator articole sanitare, cabine de duș, mobilă pentru baie în showroom-ul magazinului

Comerț №10135287, 26 мая 2021
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: До 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Сменный график работы
Vă invităm în echipa noastră la funcția de:
Montator articole sanitare, cabine de duș, mobilă pentru baie în showroom-ul magazinului.

Responsabilități:
- Experiență în instalarea și dezinstalarea articolelor sanitare, cabinelor de duș, mobilei pentru baie în showroom-ul magazinului.
- Formarea vitrinilor.
- Verificarea stării tehnice a mărfii.
- Pregătirea, împachetarea mărfii pentru client în caz de necesitate.

Salariu: 8000 lei
Grafic de lucru: 5 zile/săptămână, flexibil, 8 ore de lucru.

Dacă Vă interesează și aveți experiență în domeniu puteți transmite CV-ul la adresa: hr.manager.tatiana@gmail.com

Vă așteptăm în echipa noastră!
Контактное лицо:
Tatiana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть