Montator construcții sticlă în iași

GLASS PROTECT SOLUTIONS SRL №10626813, 7 сентября 2021
Город: Кишинев
Образование: Среднее-специальное
Опыт работы: Можно без опыта
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
DESCRIEREA POSTULUI:
Montajul balustradelor din aluminiu și sticlă

BENEFICII:
*Salariu motivant;
*Cafea gustoasă;
*Program de lucru flexibil;
*Instruire și ghidare în procesul de muncă
*Lucru în echipa tânără;
*Dezvoltare pe plan profesional;
*Dezvoltare în carieră;
*Cazare asigurată de angajator;
*La dorință puteți veni în fiecare weekend în Moldova;

RESPONSABILITĂȚI:
*Montajul construcțiilor din sticlă conform cerintelor tehnice, cu respectarea tehnologiei impusă de geometria supafeței;
*Controlul calității pe toată suprafața aplicată, cu remedierea imediată a eventualelor defecte;
*Încărcare și/sau descărcare a materialelor, sculelor și utilajelor de lucru;
*Anunțarea imediată a șeful ierarhic despre orice problemă apărută la locul de muncă;
*Participare la instructajele tehnice și tehnologice pe care le organizăm periodic;

Cerințe:
*Experientă în domeniul montajului construcțiilor din sticlă sau cunostințe minime în montajul construcțiilor PVC, ușilor, fațadelor;
*Punctualitate;
*Responsabilitate și Amabilitate;
*Abilități de lucru în echipă;
*Orientare către rezultat;
*Permis de conducere categoria B;
*Cetățenie română;
*Vaccinat anti Covid cu vaccin recunoscut la nivel european, pentru evitarea izolării.

Vă rugăm să ne expediați un CV la adresa:contact.glassprotect@gmail.com, să ne contactați la 069 099 532(doar viber) sau +40 769 043 555 inclusiv whatsapp.
Телефон:
+373 690 99 532
Контактное лицо:
Mariana
Сайт:
glassprotect.ro
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть