Muncitori calificati/necalificati in constructii (20 posturi vacante)

Ludwig Pfeiffer SRL №9891554, 5 февраля 2021
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2-х до 5-и лет
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Candidatul ideal pentru noi trebuie sa fie o persoana dinamica ,munctioare si adaptabila cerentilor din domeniul constructiilor . Calificariile precum cele de dulgher,sudor,lacatus mecanic,fierar betonist etc reprezinta un avantaj.
Experienta in domeniul constructiilor metalice reprezinta din nou un alt avantaj (legare si montare armaturi ,montaj structura metalica ,panouri sandwich,finisaje,termosistem,hidroizolatie membrana bituminoasa/pvc,montaj perete cortina etc) dar in acelasi timp suntem deschisi si oamenilor fara experienta care doresc sa experimenteze domeniul constructilor industriale si de birouri.
Descrierea jobului
Ne marim echipa .Cautam muncitori in constructii calificati sau necalificati cu experienta sau fara vorbitori de limba romana si rusa.

Dacă te dovedești a fi candidatul ideal, vei lucra în echipele noastre de muncitori pe șantiere importante.
Te vei ocupa de sarcini precum:
-legare si montare armaturi
- montare structură metalică
- montare panouri sandwitch
- montare tablă zincată/ cutată
- izolare acoperișuri
- turnare betoane și realizare cofraje
-termosistem si tencuiala decorativa
-tinichigerie(montaj bordaje geamuri,inchideri frontoane,burnale si jgheaburi)
- sudură, vopsitorie și multe altele.

Descrierea companiei
Ludwig Pfeiffer senior established the construction and civil engineering firm in Kassel in the early 1930s. Initially, the company focused on building water and sewage pipelines and in the following years garnered a reputation as a specialist in this sector.
Over the years, new locations were added throughout Europe and beyond. Nowadays, the company‘s network stretches from France, Portugal and Italy via the Czech Republic, Slovakia and the Balkans to Delhi and Hong Kong and further on to Latin America with reference projects in all corners of the globe. The company has not only added new countries and business segments in recent years, but has also expanded its existing capabilities
Телефон:
+373 790 84 919
Контактное лицо:
Veaceslav
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть