Zugrav-tencuitor

Întreprindere de Stat №14293277, 8 июля 2024
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: От 2 лет
Зарплата: Не указана
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Întreprinderea noastră este în căutarea unui zugrav-tencuitor cu diferite niveluri de experiență pentru a se alătura echipei noastre de profesioniști. Candidatul selectat va avea de lucrat full-time în cadrul întreprinderii noastre.

Cerințele față de candidat
- Candidatul trebuie să aibă experiență de lucru de minim 2 ani în tencuit și zugrăvit.
- Abilități de lucru în echipă și de a respecta termenele limită stabilite
- Cunoașterea și respectarea regulilor și normelor de securitate în construcții
- Abilitatea de a urma instrucțiuni exacte și de a rezolva problemele într-un mod eficient

Responsabilitățile candidatului
- Efectuarea lucrărilor de zugrăvit și tencuit la standardele înalte cerute de companie
- Respectarea planurilor de lucru și a termenelor de finalizare a proiectelor
- Mentenanța echipamentelor și instrumentelor de lucru

Oferta companiei
- Salariul este negociabil, bazat pe nivelul experienței și performanței demonstrate. Se achită la timp. Compania noastră oferă un pachet social complet. Oferim de asemenea posibilități de dezvoltare a carierei și formare continuă în domeniu. Program de lucru: luni-vineri, 8:00-17:00
Телефон:
+373 6969069966
Контактное лицо:
Nina
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть