Angajăm Conducător auto

Avicola Floreni

1 октября 2024

Întreprinderea S.R.L Floreni angajeaza:

Descrierea postului:
Compania noastră este în căutarea unui Conducător auto cu permis categoria B și minim 3 ani experiență de conducere a automobilului, dispus să se recalifice pentru obținerea categoriei C. Noi vom asigura toate costurile pentru cursurile de calificare și vă oferim suportul unui mentor cu experiență în domeniu pentru obținerea pregătirii practice.

Responsabilități:
  • Transportul bunurilor în siguranță și eficient, conform traseurilor stabilite.
  • Întreținerea și menținerea autovehiculului în condiții bune de funcționare.
  • Respectarea legislației rutiere și a reglementărilor interne ale companiei.
Cerințe:
  • Permis de conducere categoria B.
  • Minim 3 ani de experiență de conducere a autovehiculului.
  • Dorință de a obține permisul pentru categoria C (costurile cursurilor sunt acoperite de companie).
  • Responsabilitate, punctualitate și abilități bune de comunicare.
Oferim:
  • Acoperirea integrală a costurilor pentru cursurile de obținere a categoriei C.
  • Mentor cu experiență pentru pregătire practică.
  • Contract de muncă pe durată nedeterminată după obținerea permisului de conducere categoria C.
  • Pachet salarial competitiv și alte beneficii adiționale.
Dacă ești gata să faci pasul următor în carieră și să te alături unei echipe profesioniste, te așteptăm să aplici CV-ul la adresa de mail: cadre@floreni.md, sau ne pot contacta la numarul de telefon:060576304.

E-mail: cadre@floreni.md
Telefon: 060576304

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть