Manager în vînzări șos. muncești chișinău botanica

Electro Proiect Services SRL №9183099, 11 mai 2020
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10 000 Până la 20 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Office Manager
Compania Electro Proiect Services SRL specializată în servicii electrice complete de la cele mai uzuale până la cele mai complexe - are deschis locul vacant la funcția de manager în vînzări.

Responsabilități:

Recepționarea apelurilor telefonice și a mesajelor pe e-mail și rețele de socializare (facebook, instagram, viber);
Consultarea clienților;
Corespodența cu clienții;
Oferirea informației calitative despre serviciile companiei;
Înregistrarea comenzilor;
Pregătirea contractelor;
Gestionarea comenzilor.

Cerinţe:

Cunoașterea: PC-ului, pachetului Microsoft Office (Word, Excel, PDF, Power Point); a programelor: AutoCad, WinDoc Deviz - este un plus.
Experiență în vînzări sau lucru direct cu clienții;
Experiență în comunicare cu clienții ;
Vorbire coerentă si scrierea gramaticală;
Perseverență.

Oferim:

Angajarea oficială;
Grafic de lucru stabil;
Loc de muncă confortabil;
Colectiv prietenos și ambițios;
Salariu achitat la timp (salariu de baza + % vinzari);
Posibilitatea de creștere profesională și salarială.
Expediati CV pe E-mail: eps.moldova@gmail.com cu title Manager.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide