Manager în vînzări șos. muncești chișinău botanica

Electro Proiect Services SRL №9183099, 11 мая 2020
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 10 000 До 20 000 MDL
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
Готовы трудоустроить беженцев
Office Manager
Compania Electro Proiect Services SRL specializată în servicii electrice complete de la cele mai uzuale până la cele mai complexe - are deschis locul vacant la funcția de manager în vînzări.

Responsabilități:

Recepționarea apelurilor telefonice și a mesajelor pe e-mail și rețele de socializare (facebook, instagram, viber);
Consultarea clienților;
Corespodența cu clienții;
Oferirea informației calitative despre serviciile companiei;
Înregistrarea comenzilor;
Pregătirea contractelor;
Gestionarea comenzilor.

Cerinţe:

Cunoașterea: PC-ului, pachetului Microsoft Office (Word, Excel, PDF, Power Point); a programelor: AutoCad, WinDoc Deviz - este un plus.
Experiență în vînzări sau lucru direct cu clienții;
Experiență în comunicare cu clienții ;
Vorbire coerentă si scrierea gramaticală;
Perseverență.

Oferim:

Angajarea oficială;
Grafic de lucru stabil;
Loc de muncă confortabil;
Colectiv prietenos și ambițios;
Salariu achitat la timp (salariu de baza + % vinzari);
Posibilitatea de creștere profesională și salarială.
Expediati CV pe E-mail: eps.moldova@gmail.com cu title Manager.
Телефон:
+373 788 67 133
Контактное лицо:
Andrei Gheorghiță
Сайт:
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть