Muncitor constructii

Bareket, Berlin, Germania №11616238, 5 iulie 2022
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 3000 Până la 4000 EUR
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
CERINȚE:
• fluenta in limba engleza, germana constituie un avantaj
• nu este necesară nicio calificare formală
• experiență de lucru similară ar fi benefică
• flexibilitate, simț al responsabilității, fiabilitate și independență
• rezistența fizică

SARCINIILE DVS
• pregătirea șantierelor, materialelor și uneltelor
• încărcarea și descărcarea materialelor, uneltelor și echipamentelor
• îndepărtarea resturilor, gunoiului și materialelor periculoase de pe amplasamente
• asamblarea și demolarea baricadelor, structurilor temporare și schelelor
• asistență la transportul și operarea mașinilor și echipamentelor grele
• săparea gropilor, tunelurilor
• amestecarea, turnarea și nivelarea betonului

CE VA OFERIM:
• o echipă internațională și dinamică, la fel de diversă precum proiectele noastre de construcții
• lucrul împreună într-o echipă care se caracterizează prin apreciere și comunicare deschisă
• posibilitatea de dezvoltare personală și profesională prin programe de formare externă
• program obișnuit de lucru, fără weekend
• asigurare de pensionare prin SOKA-BAU
• haine de lucru
• salariu orar: 15,79 €/oră

Sună ca o potrivire? Atunci vă rugăm să nu ezitați să ne trimiteți documentele de aplicare (scrisoare de intenție, CV și referințe), indicând următoarea dată posibilă de începere a lucrului.

PERSOANA DVS. DE CONTACT: Tatiana - +37369766776 (Whatsapp, Viber)
Telefon:
+373 697 66 776
Persoana de contact:
Tatiana
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide