Muncitor constructii

Bareket, Berlin, Germania №11616238, 5 июля 2022
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 3000 До 4000 EUR
График: Полный день
Место работы: На территории работодателя
CERINȚE:
• fluenta in limba engleza, germana constituie un avantaj
• nu este necesară nicio calificare formală
• experiență de lucru similară ar fi benefică
• flexibilitate, simț al responsabilității, fiabilitate și independență
• rezistența fizică

SARCINIILE DVS
• pregătirea șantierelor, materialelor și uneltelor
• încărcarea și descărcarea materialelor, uneltelor și echipamentelor
• îndepărtarea resturilor, gunoiului și materialelor periculoase de pe amplasamente
• asamblarea și demolarea baricadelor, structurilor temporare și schelelor
• asistență la transportul și operarea mașinilor și echipamentelor grele
• săparea gropilor, tunelurilor
• amestecarea, turnarea și nivelarea betonului

CE VA OFERIM:
• o echipă internațională și dinamică, la fel de diversă precum proiectele noastre de construcții
• lucrul împreună într-o echipă care se caracterizează prin apreciere și comunicare deschisă
• posibilitatea de dezvoltare personală și profesională prin programe de formare externă
• program obișnuit de lucru, fără weekend
• asigurare de pensionare prin SOKA-BAU
• haine de lucru
• salariu orar: 15,79 €/oră

Sună ca o potrivire? Atunci vă rugăm să nu ezitați să ne trimiteți documentele de aplicare (scrisoare de intenție, CV și referințe), indicând următoarea dată posibilă de începere a lucrului.

PERSOANA DVS. DE CONTACT: Tatiana - +37369766776 (Whatsapp, Viber)
Телефон:
+373 697 66 776
Контактное лицо:
Tatiana
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть